پی تی سی (PTC) چیست؟

ساخت وبلاگ
چکیده : هستید PTC به گوشتان خورده باشد و شاید اولین بار در نوشته های من در حال مطالعه هستید. پی تی سی ... با عنوان : پی تی سی (PTC) چیست؟ بخوانید :

هستید PTC به گوشتان خورده باشد و شاید اولین بار در نوشته های

من در حال مطالعه هستید.


پی تی سی ( PTC ) در واقع مخفف Paid To Click هست ، یعنی پرداخت به ازای هر کلیک ، یعنی اینکه شما به ازای هر کلیک مبلغی پول دریافت می کنید ، منظورم کلیک بر روی آگهی و تبلیغات هست نه کلیک روی هرچیزی.

پس به هر سایتی که این قابلیت رو داشته باشه PTC گفته می شود، پس هر سایتی که شما وارد آن شدید و داخل آن سایت یکسری تبلیغات وجود داشت و بعد از کلیک کردن روی آن تبلیغ ، مبلغی پول دریافت کردید، به آن سایتی که به شما پول میدهد و آگهی دارد، می گویند پی تی سی .

در دنیای اینترنت شاید میلیونها سایت PTC وجود دارد، و شاید من خودم شخصا بالای 200 عدد از آنها را تا امروز کامل مطالعه کرده ام و زیر و بم آنها را درآوردم که الان دارم برای شما مینویسم و حتی چندین بار با مدیران این سایتها آنلاین صحبت کرده ام.

ولی متاسفانه افراد سودجوی زیادی در سراسر دنیا هستند که یک سایت تقلبی راه میاندازند به عنوان PTC و بعد از کلی کار کردن با آن سایت هیچ مبلغی پرداخت نمیکند و همه وقتی را که گذاشتید بر باد می رود.

خوشبختانه بر اساس تحقیقات خیلی زیادی که من کردم در طی مدت خیلی زیاد ، و تجربه هایی که کسب کردم ، فقط چند سایت PTC خارجی و ایرانی هستند که به طور مطمئن میتوانید با آنها کار کنید و از آنها پول بگیرید که در این سایت من فقط آنها را معرفی می کنم و در مورد بقیه سایتها هم در حال تحقیق هستم و چنانچه ببینم سایتی خوب هست، حتما به شما هم معرفی میکنم.کسب درآمد از سایتهای PTC چگونه هست ؟ یا اینکه چطوری یک

سایت PTC میتواند درآمد زا باشد؟


راهکارش به این صورت است که ابتدا یک نفر یک سایت PTC را راه اندازی میکند، و داخل این سایت PTC بزرگترین شرکتهای دنیا، انواع و اقسام برندها ،انواع شرکتهای شخصی و انواع کارخانه ها تبلیغات خود و یا سایتهای خود را به مدیر این سایت پی تی سی میدهند که آقای مدیر این تبلیغات رو بگذارد و ملت ببینند و بروند از آنها خرید کنند یا با آنها معامله کنند یا آشنا بشوند و شرکتشون رو بشناسانند، یا آمار بازدید سایتهای آنها بالا برود که در گوگل امتیاز بهتری بگیرند.

این افرادی که تبلیغاتشون رو می گذارند در  PTC برای هر تبلیغ مبلغی پول به مدیر PTC میدهند. مثلا به مدیر PTC میگویند اگر آگهی من که توی سایت شما هست اگر روزی 100 بار کلیک بخورد و بازدید داشته باشد، اینقدر پول میدهم، یا اینکه خود مدیر سایت PTC مشخص میکند که به ازای هر بازدید از آگهی شما من اینقدر پول از شما میگیرم .

خلاصه از این طریق پول خیلی خوبی به دست مدیر سایت PTC میرسد.
خوب حالا این آقای PTC چون تضمین میکند و به صاحبان اگهی ها میگوید که اینقدر آگهی شما در سایت ما بازدید میشود و کلیک میخورد، خودش به تنهایی که نمیتواند این همه کلیک بکند روی این همه آگهی ها و هر چه بیشتر کلیک بخورد در واقع آقای PTC درآمد بیشتری خواهد داشت .

حالا اینجاست که پای من و شما می آید وسط ...

سایت پی تی سی یه مقداری از آن پولی که از صاحبان آگهی ها گرفته به من و شما میدهد که بر روی این آگهی ها کلیک کنیم و برای فقط چند ثانیه این آگهی ها رو ببینیم. این پولی که من و شما از کلیک کردن درمیاوریم خیلی زیاد نیست ، مثلا شاید 1000 تا آگهی که کلیک کنیم بالای 1 الی 3 دلار بهمون میدهند و توی هر ماه هم حداکثر 1000 الی 1500 تا اگهی فقط میتونیم کلیک کنیم . و برای سایتهای ایرانی این پول به تومان هست.

پول خیلی کمی هست درسته؟ ... توی یکسال میشود 30 دلار، با آن می توانید فقط یک کوبیده بدون دوغ بخورید.

پس من چطوری دارم از هر سایت PTC ماهی بالای 1 میلیون تومان درمیاروم؟

حالا باید این سایت را تا آخر بخوانید تا بدونید راهش چی هست.

در سایتهای PTC شما میتوانید این کار را بکنید:

و یا اینکه دوستان و آشناهاتون را به سایت PTC معرفی کنید و از این طریق هم از سایت پول بگیرید یعنی وقتی شما کسی را معرفی کنید، زیر مجموعه شما میشود و وقتی بر روی آگهی کلیک میکند خودش پولش را میگیرد و سایت یک مبلغی هم جداگانه به شما میدهد و هیچ پولی هم از آن فرد کسر نمی کند، به این کار هم میگویند .Direct Refferal این قسمت را در مطالب آینده کامل می نویسم، اینگونه است که این مبالغ جمع می شوند و بر روی هم یه دفعه می بینید از یک سایت در عرض یک ماه نزدیک یک میلیون تومان پول درآوردید.


 

پی تی سی, درامد,سایت کلیکی,...
نویسنده : میثم بازدید : 1193 تاريخ : شنبه 17 مرداد 1394 ساعت: 15:57